PLNIČE NIROSTA

Plniče pro plnění pastovitých hmot na pečivo

Plniče NIROSTA jsou určeny pro plnění pastovitých hmot na různé typy pečiva. Jsou navrženy jako kompaktní jednotka s minimalizací dopravních cest produktu ze zásobníku k plnicím tryskám, a to s ohledem na přesnost plnění a jednoduchost údržby.

Plnič lze umístit na otočný sloupek pro snazší přístup při čistění a údržbě, lze jej napojit na centrální čisticí stanici (CIP). Elektropneumatické prvky a elektrorozvody jsou umístěny ve společné skříni mimo pracovní prostor stroje.

Plnič je vhodný pro plnění marmelády, krémů, čokoládových a jiných polev na perníky, linecké a jiné pečivo. Variabilita a snadná záměna plnicích trysek umožňují plnění produktu nejen na rozdílné šířky podélného pečiva, ale také plnění na kolečka, věnečky a jiné tvary. Koncepce plniče umožňuje na základě požadavku zákazníka dávkovat i vnitřní náplně v pečivu (např. koblihy, croissanty, apod.).

Počet plnicích řad plniče je neomezený, v každé řadě je zajištěn princip NENÍ KORPUS - NENÍ PLNĚNÍ. Počet plnicích míst, objem a tvar plnění jsou vždy upraveny podle požadavku a technologie zákazníka.

fotografie
fotografie
Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací