Úvod>Kontakty

Kontakty

Adresa - sídlo:
NIROSTA, spol. s r.o.
Rooseveltova 327
503 51 Chlumec nad Cidlinou
Česká republika

Telefon: +420 495 705 500

E-mail: nirosta@nirosta.cz

Obchodní oddělení
Telefon: +420 495 705 513
Mobil: +420 725 708 816

IČ: 60914548, DIČ: CZ60914548

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 6409.

Odesláním svých kontaktních údajů prostřednictvím funkce „Kontaktní formulář“ na našich webových stránkách jste vyjádřil souhlas s tím, aby společnost NIROSTA spol. s r.o. Vámi vyplněné kontaktní údaje v rozsahu jméno, příjmení a email zpracovávala za účelem vyřízení Vašeho požadavku z kontaktního formuláře.

Tento souhlas je dobrovolný a platí na dobu vyřízení Vašeho požadavku z kontaktního formuláře a můžete jej kdykoliv odvolat. V případě, že souhlas odvoláte, nebudeme Vámi poskytnuté údaje nadále zpracovávat. Odvoláte-li tedy souhlas ještě před samotným vyřízením Vašeho požadavku, nebudeme Vám moci zaslat na uvedený email žádnou naši reakci. Souhlas můžete kdykoliv odvolat některým z těchto způsobů: (i) bezplatně elektronicky zasláním sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení požadavku z kontaktního formuláře“ na email osobniudaje@nirosta.cz), (ii) písemně prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, zasláním podepsaného sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení požadavku z kontaktního formuláře“ na adresu našeho sídla uvedenou výše. Odvolání souhlasu přitom nebude mít vliv na oprávněnost zpracování Vašich kontaktních údajů z naší strany do okamžiku jeho odvolání.

 Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v dokumentu „Prohlášení o zpracování osobních údajů“, který je dostupný zde.


 

Kontaktní formulář


Stiskem tlačítka "Odeslat" souhlasíte se zpracováním svého jména, příjmení a emailu za účelem vyřízení Vašeho požadavku, a to v rozsahu uvedeném zde.
Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:
Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací