Úvod>Kariéra

Kariéra

Právě hledáme kolegu na pozici:

Svářeč

Společnost NIROSTA hledá svářeče, který se připojí k našemu týmu a bude hrát klíčovou roli ve výrobním procesu. Pokud máte zkušenosti s metodou TIG, nebo jinými svářecími postupy a jste technický typ, rádi bychom vás pozvali, abyste se připojil k naší dynamické společnosti.

Náplň práce:

  • svářečské práce metodou TIG na nerezových výrobcích
  • příprava materiálů a svařovacího vybavení
  • sváření kovových konstrukcí a dílů podle výkresové dokumentace
  • kontrola kvality hotových svarů a jejich dokumentace
  • dodržování bezpečnostních a hygienických standardů

Požadujeme:

  • znalost čtení technických výkresů
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • platný průkaz svářeče výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • jednosměnný provoz
  • 25 dnů dovolené
  • nové, prostorné a bezpečné pracovní prostředí
  • výběr ze 4 jídel v ceně 54 Kč v naší kantýně
  • příspěvek na životní pojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • možnost využití vybavení firmy
  • odpovídající ohodnocení vzhledem ke zkušenostem
  • nástup možný ihned

‌Pokud jste schopni přinést své znalosti a zkušenosti do našeho týmu a hledáte novou výzvu, neváhejte nás kontaktovat a připojit se k nám. Zašlete svůj životopis na

nirosta@nirosta.cz

nebo nás kontaktujte na telefonu +420 495 705 511.

‌Těšíme se na spolupráci s Vámi!

(aktualizováno 21.02.2024)

fotografie
Přijmeme svářeče
Rychlý kontakt

NIROSTA, spol. s r.o.

Rooseveltova 327

503 51  Chlumec nad Cidlinou

Česká republika

Telefon:

(+420) 495 705 500

(+420) 495 705 513

Servis:

(+420) 731 448 965

Webové stránky vytvořil Acceler

SouhlasímVíce informací